2022 Netflix Bedava Premium Hesaplar (Ücretsiz)

Netflix bedava premium hesaplar paylaştığımız yazımız en son 6 Haziran’da güncellenmiştir.

1997 yılında California merkezli olarak kurulan Netflix, günümüzde global çapta hizmet veren bir firma. Dizileri ve filmleriyle ünlü olan Netflix, Dünya’da pek çok ülkede sevilerek takip edilen platform, oldukça aktif kullanılmakta.

Ancak bu platformu kullanabilmek için, ücretli bir üyelik gerekli. Eğer izleyecek tüm dizileriniz ve filmleriniz bitmişse, Netflix size yeni bir tecrübe ve eğlence kaynağı sunabilir. Pek çok ülkenin dilini desteklediği için, dublajlı ya da altyazılı film bulabilirsiniz.

netflix bedava premium hesaplar

Peki, bedava Netflix var mı? Eğer Netflix’den faydalanmak istiyorsanız, bunun resmi bir yolu yok. Tek seçeneğiniz, ücretli bir üyelik açmak. Ardından hesabınıza giriş yaparak, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.  Bununla beraber, internette bazı siteler kullanıcı adı ve şifre de paylaşıyor.

Netflix Bedava Premium Hesap Nedir?

Netflix bedava hesap, size bu platforma bir ücret ödemeden, tüm dünya çapında üretilen film ya da dizileri izlemenizi sağlar. Her ne kadar resmi bir yolu olmasa da, dolaylı yollardan bu tür hesapları edinebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken oldukça kolay. Eğer Google üzerinde bir araştırma yaparsanız, bu tür hesapları sağlayan bazı siteler bulabilirsiniz. Bu hesaplar aylık paylaşılmakta olup, alındıktan kısa süre sonra tükenmekte.

Dolayısıyla tavsiye edilen, her gün Netflix hesap bedava veren sitelere girerek, güncel gönderilere bakmanız. Eğer kendinizi sürekli konudan haberdar tutarsanız, siz de bedava Netflix hesaba sahip olabilirsiniz.

Netflix Nedir?

Netflix California merkezli bir içerik firmasıdır. Her ne kadar 1997 yılında kurulmuş da olsa, gerek dünyada, gerekse ülkemizde yaygınlık kazanması oldukça uzun bir zaman aldı. 2012 yılında daha çok ön plana çıkan Netflix, film ve dizi üretiminde daha aktif rol almaya başladı.

Netflix Bedava Hesaplarda Neye Dikkat Edilmeli?

Netflix bedava hesap, bazı siteler tarafından paylaşılabiliyor. Burada elde etme farklı yöntemlerle de olsa, bunlardan bazıları kişilerin kendisi üyelik oluşturması ve kullanıma sunması, diğeri ise hâlihazırda üyeliğe sahip kişilerin bu hesapları vermesi.

Bu durumda kişiler, herkesin bedava Netflix üzerinden film ve dizi seyredebilmesini amacını taşıyor. Ancak bazı kişiler, hesaba girdikten sonra şifresini de değiştirebiliyor. Bu nedenle kısa süre sonra tükenebiliyor. Bu durum, kişilerin Netflix bedava hesap vermemesine sebep olabiliyor.

Eğer bu hesaplardan birine girmişseniz, şifreyi değiştirmeden kullanmanız ve başka kişilerin de sizden sonra kullanmasına izin vermeniz önemli. Ayrıca değiştirseniz de, asıl e-mail sahibi sizden yine de şifreyi alabilir. Dolayısıyla bu hesaplar sizin değil.

Bedava Netflix Hesapları

K.adı : Techgnomet36@yaani.com
Şifre : QjGRXLgr


K.adı : Mobsteroidsm@yaani.com
Şifre : hFHbdKsf

K.adı : SeaLionnessc@yaani.com
Şifre : HUCExyBO

K.adı : Napaladin27@yaani.com
Şifre : usAEhndO

K.adı : HauntedStorm12@yaani.com
Şifre : XSPtsHuB

K.adı : LakeSmirk404@yaani.com
Şifre : tehOHmCW

K.adı :HonestChimera13@yaani.com
Şifre : ajRwiByD

K.adı : HappyFledglinga@yaani.com
Şifre : BwyRoMHA

K.adı : CraftySkeletonef@yaani.com
Şifre : EyipUWoV

K.adı : DustNecromancerev@yaani.com
Şifre : zGolIHWO

Hakkında: Mehmet Ali Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir