Cs Go Hile Kodları

Uzun bir aranın ardından 2012’de “Counter Strike: Global Offensive” adıyla sunulan oyun, çok kısa sürede tüm dünyada büyük bir ilgi gördü. Herhalde aktif oyuncu sayısı ile de günümüzün en çok oynanan çevrimiçi oyunlarından birisi oluyor. CS GO kısaltmasıyla bilinen bu seri, efsanevi oyuna yeni bir deneyim getiriyor. Aksiyonu oyunun her anında yukarıda tutmayı sağlayacak oynanışıyla tam bir “battleground” oyunu. Oyun hesabını geliştirme imkanı , hatta paralı bir şekilde geliştirme imkanı, oyuncular arasında rekabeti getirmiştir. Rekabetin getirmiş olduğu hırs ile birlikte CS GO hile kodları en çok araştırılan konulardan birisi haline geliyor.

cs go hile kodları

2021 Güncel CS GO Hile Kodları

Günümüzün en çok oynanan çevrimiçi oyunlarından birisi olan CS GO ’da aslında hile yapmak aslında yasaktır. Oyun yapımcıları hilelerin algılanması durumunda ilgili hesaba ceza verebilmektedir. Ancak tabii ki CS Go hile kodları dediğimizde, her hilenin ban cezası ile cezalandırıldığını düşünmemek gerekir. Hatta dürbün kalınlaştırma, silah elini değiştirme, süre kısaltma, botlara bıçak verme komutları konsol üzerinden yazıldığı için ceza alacağınızı düşünmemekteyiz. Ancak tabii ki hiçbir komut yazılmadan oynanan maçlarda, programla CS Go hilesi açan kişiler kendi yeteneği ve başarısıyla “rank” yani rütbe kasan oyuncuların hakkına girmiş oluyor..

Tüm oyunlarda olduğu gibi CS GO oyunu içinde hilelerin pek hoş karşılanması doğal olarak mümkün değildir. Ancak CS GO hile kodları her geçen gün hızla yayılmaya devam ediyor. Rakiplerine birkaç adım birden üstünlük sağlamaya yardımcı olacak pek çok özellikten faydalanabilme fırsatı veriyor. Bunlar arasında da en çok ilgi çekeni tabii ki CS GO wall hack kodu oluyor.

CS GO oyununda kullanılabilen bu Wall hack kodu, aslında Türkçeye çevrildiğinde işlevi daha iyi anlaşılabilir. Bu tip kavram ve tabirlere pek hakim olmayanlar için daha açık ifadeyle duvar hilesidir. Yani bu kodu kullanan oyuncular duvar arkasını görebilme imkanına sahip olabiliyor. Bildiğimiz duvarın tüm işlevlerini ortadan kaldıran bir hiledir. Dolayısıyla rakip oyunculara çok fazla zorluk çıkartabiliyor. Bir diğer popüler CS GO hile kodu ise CS GO hile kodları aim hack kodudur.“Aim” kavramı oyunda “eğim” hilesidir. Yani oyun içerisinde silahların tepmesi kalkarak, çok daha net “spray” yani otomatik atışların gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

CS Go Hileleri

Yazımızda paylaştığımız CS GO en iyi hile kodları temel olarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilmeniz maksadıyla paylaşılmıştır. CS GO’da özel olarak kuracağınız sunucularda arkadaşlarınızla oynarken, onları “trollemek” yani daha genel ifadeyle şaka yapmak amacıyla kullanmanız için paylaştık. Dilerseniz sunucuya atayacağınız botlara karşı da eğlenmek amacı ile bu CS GO hile kodlarının kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde hem keyifli zaman geçirebilir hem de bu hilelerin getirmiş olduğu farklı oyun deneyimini de denemiş olursunuz. CS GO başta olmak üzere tüm oyunlarda hilesiz ve her zaman adil bir oyun deneyimi yaşamanızı dileriz.

cs go hileleri

mp_buy_anywhere 1: Oyunda satın alım alanları sınırı kaldırır. Böylelikle haritanın her noktasında silah gibi teçhizat satın alımları yapılabilir.

sv_infinite_ammo 1: Mermi ve bomba stoğunu sınırsız yapar.

sv_infinite_ammo 2: Mermi ve bomba limitini sınırsız yapar. Ancak bu kodda şarjör bitiminde ‘reload’ yapılmalıdır.

ammo_grenade_limit_total 5: Aynı anda 5 farklı türde bomba satın alımı sağlayacaktır.

bot_kick: Oyunda yer alan botları öldürecektir.

mp_warmup_end: Antrenman yani ısınma süresin,i sona erdirir.

mp_restartgame 1: Oyunun başa alınmasını sağlayacaktır.

god: Vurulduğunda can düşmeyecektir.

cl_showpos 1: Oyunda konum ve hız grafiği açacaktır.

bot_add_t: Terörist takımına 1 adet bot ilave edecektir.

bot_add_ct: Anti-terörist takımına 1 adet bot ilave edecektir.

bot_kick: Tüm takımlara atılan botlar yok edilecektir.

bot_stop 1: Takımlara atılan tüm botlar hareketsiz kalacaktır.

bot_place 1: Silahla hedef alınan noktaya bot atanır.

bot_all_weapons: Her bot silah kullanır.

give weapon_m4a1_silencer : M4A1 S (SILENCER) silahını alırsınız.

give weapon_m4a1 : M4 silahını alırsınız.

give weapon_ak47 : AK-47 silahını alırsınız.

give weapon_aug : AUG silahını alırsınız.

give weapon_awp : Alınan silah türü : AWP silahı

give weapon_bizon : PP-Bizon silahını alırsınız.

give weapon_famas : FAMAS silahını alırsınız.

give weapon_hegrenade : El Bombası alınır.

give weapon_c4 : C4 bombası alınır.

give weapon_flashbang : Flaş Bombası alınır.

give weapon_incgrenade : Yanıcı Bomba alınır.

give weapon_molotov : Molotof alınır.

give weapon_smokegrenade : Sis Bombası alınır.

give weapon_taser : Zeus alır.

Hakkında: Mehmet Ali Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir