Oyun Nickleri

Oyun nickleri, oyun içerisinde dikkat çekebilmek için kullanabileceğiniz kullanıcı adlarıdır. Eşsiz ve büyüleyici nickler için, içeriğimize göz atabilirsiniz.

Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle beraber pek çok bilgisayar oyunu da kullanıcılar ile her sene buluşmaya başlamıştır. Bunların bazılarında oyunculara, oyun içerisinde takma bir isim bulmaları istenmektedir. Bunlar genellikle multiplayer oyunlar olsa da, Counter Strike gibi single player özelliği de bulunan bazı oyunlar, tek oyunculu seçenekte de kullanıcı adı alınmasına izin vermektedir.

Oyun Nickleri

Havalı Oyun Nickleri

Bu isimler her kullanıcı için özel olduğu için, bir oyuncuyu tanımlamak üzere kullanılmaktadır. Bazı oyun nickleri sadece bir kere alınabilmekteyken, Counter Strike örneğinde olduğu gibi bazı oyun nickleri pek çok kişi tarafından alınabilmektedir. Ülkemizde oyun sektörü hızlı bir şekilde geliştiği ve Türk yapımı oyunlar da piyasaya çıkmaya başladığı için, bu oldukça önemli bir konu olarak görülmektedir.

Peki, şekilli oyun nickleri nasıl yazılır? Oyunlarda pek çok kullanıcının nickleri şekilli ve oldukça hoş şekilde görülmektedir. Bu durum onlara oyunlarda bir tanınırlık da kazandırdığı için, pek çok kişi bunun nasıl yapıldığını merak etmektedir. Ancak oyun esnasında bu soru sorulamamakta, sorulsa da çoğu zaman bir cevap alınamamaktadır.  En iyi oyun nickleri yazmak için kullanılabilecek ilk seçenek, tahmin edilebileceği üzere Adobe Photoshop olmaktadır. Burada uzun saatler ve uğraşlar ardından, özgün bir nick oluşturmak mümkündür. Ancak pek çok kişi, doğal olarak bunun için saatler harcamak istememektedir. Zira Photoshop öğrenmek zor bir konudur ve eğer bilgisayarda kurulum dosyası yoksa, indirmesi ve kurması da saatler almaktadır. Bu zamanda da oyunda geçirilebilecek zamandan harcadığı için, en istenmeyen durumu oluşturmaktadır. O zaman en güzel oyun nickleri nasıl yazılır?

Oyun Nickleri Nasıl Oluşturulur?

Bu anlattığımız yol, nickname almak için en uzun ve zorlu seçenektir. Ancak kolay ve daha pratik yöntemler de mevcuttur. Bunlardan en kolayı, sizin için hazırladığımız siteyi kullanarak, güzel oyun nickleri elde etmektir. Bunun için ilk yapmanız gereken, sitemize girdikten sonra ekranda görebileceğiniz “şekilli yazı oluştur” butonuna tıklamaktır. Bundan sonra sayfamızı incelerseniz, gri renkte bir “oluştur” butonu görebilirsiniz. Buna basarsanız, şekilli harflerin değiştiğini görecekseniz. Seçmiş olduğunuz nick name’i sol taraftaki metin kutucuğuna yazıp, söz konusu butona tıklarsanız, sağ taraftaki ekran sürekli güncellenerek, şekilli oyun nickleri elde edilebilmektedir. Bundan sonra tek yapmanız gereken, bunu kopyalayarak, istediğiniz oyunda yeni bir oyuncu hesabı açmak ve kopyalayarak ilgili yere yapıştırmaktır. Ardından sizin de kullanıcı adınız oyun platformu içerisinde kolaylıkla tanınır hale gelecektir.

Pubg Nickleri

Moruk

Karanlık Ruh

Çarpıcı

Hakim

Arya

Böcek Kral

Judge

Pusher

Athena

Astor

Atilla

Riff Raff

Dayanılmaz

İzle ve Öğren

Kötü Çocuk

Powerful

Head-Hunter

Sunny

Crasher

Artemis

Froggy

Godzilla

Aspect

Survivor

BadBoy

Ninja

Death Gun

Ruling

Hakkında: Mehmet Ali Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir