Priv Ne Demek – Priv İsimleri

Dijital teknolojiler ve sosyal medya kendisine has jargonuyla kendi lügatını oluşturuyor. Pek çok yeni özellik ve fonksiyon ile birlikte pek çok yeni kavramla da tanışıyoruz. Sürekli yeni tabir ve kavramların telaffuz edildiği sosyal medyada çoğu zaman bu kavramları yakalamak bile zor olabiliyor. Hatta kavram olarak bilmesek de niteliği yönünden haberdar olduğumuz ve aktif olarak kullandığımız terimler bile bulunuyor. Bunlardan birisi de sosyal medya platformlarına yeni bir soluk getiren priv terimidir. Ağırlıklı olarak Instagram için kullanılan priv kavramı ile sosyal medyada gizliliği en üst seviyeye çıkartabilmek mümkündür. Hatta son zamanlarda yoğun şekilde kullanıldığından nasıl bir isim koyması gerektiğine karar veremeyenler priv hesap isimleri listelerini inceleyerek, fikir alıyor.
Öncelikle priv ne demek bundan bahsedelim.

Priv Ne Demek ?

priv ne demek

Instagram başta olmak üzere sosyal medya platformlarında paylaşımlarda bulunurken ve başka hesap paylaşımlarını incelerken anonim olmak istenebiliyor. Ancak mevcut Instagram hesabıyla bunu yapabilmek ne yazık ki olanaksız. İşte tam bu noktada Instagram’da priv hesap fonksiyonu imdadınıza yetişiyor. Ancak bu kavramı yeni duyan pek çok kişi priv nedir sorusunu soruyor.  Priv İngilizce bir kelimedir. İngilizcede bulunan “Private” kavramının yani Türkçesi “Özel” kavramının kısaltılmış halidir.

Priv Hesap Nedir ?

priv hesap nedir

Instagram’da priv hesap, kullanıcının daha özel olan çevreleri için kullandığı hesap anlamını teşkil eder. Instagram’da geniş takipçi kitlesine sahip olmak çok önemlidir. Ancak sosyal medyada bazı paylaşımların daha özel çevreyle sınırlı kalmasını isteyebiliyoruz. İşte bu tip paylaşımlar için kullanılabilen hesap isimleri, priv hesaplardır. Özellikle tanınmış kişiler veya yüksek takipçi sayısına sahip olan kişiler, herkesi görebildiği hesabının haricinde yeni bir hesap açarlar. Bu hesap özel kullanım amacıyla açılan hesaplar olup, priv hesapların en temel örneklerinden birisidir. Priv hesap nedir konusuyla ilgili dikkat edilmesi gereken en temel husus, bunun Instagram tarafından sonradan geliştirilmiş ek bir özellik olmadığıdır. Yani Instagram kullanıcısı özel çevresi için tanınmış hesabından farklı bir hesap daha açarak, özel paylaşımlarını buradan yapıyor. İşte bu işlem için kullanılan hesaplara, priv hesap denilmektedir.

Priv İsimleri

priv isimleri

Priv ne demek öğrendiğimize göre, şimdi priv isimleriyle ilgili diğer detaylara geçelim. Öncelikle priv hesaplar gizlilik açısından ve stalklamada sağladığı kolaylıklardan dolayı çok fazla kullanılmaktadır. Her geçen bu tip priv hesapların sayısının hızla artış gösteriyor olması nedeniyle priv isim bulmak artık fazlasıyla zor hale geldi. Çoğu ismin alınmış olması seçenekleri kısıtladığından ve böyle bir hesap açarken genellikle akla bir şey gelmemesi söz konusu olabiliyor. İşte böyle durumlarda işinizi kolaylaştıracak ve aynı zamanda da beğeneceğiniz priv hesap isimleri listemize göz atabilirsiniz.

Tabiri caizse her telden hesap isimlerini bulabileceğiniz priv adları ile birlikte artık priv hesap açarken uzun süre isim aramayacaksınız. Her türden isim önerisinin bulunduğu listemizde hesabı açma amacınıza ve ilgi alanlarınıza uygun çok sayıda alternatif priv ismi bulunmaktadır.

Priv Hesap İsimleri

priv hesap isimleri

Aşağıda yer alan priv hesap isimlerinden hangilerini kullandıysanız yorum kısmından bize iletmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde listemizi güncelleyerek, +50 priv ismi bulunan listemizi daha da arttıracağız.
Priv hesap ismi seçerken birçok farklı isim görebilirsiniz. Privde her türlü isim kullanılmaktadır. Bu sebeple hiçbir sınır tanımanıza gerek yoktur. Dilediğiniz gibi özgürce isim seçebilirsiniz.

Instagram Priv İsimleri

instagram priv isimleri

Instagramda kullanabileceğiniz priv hesap isimlerinin ilk listesine hoş geldiniz.
Aşağıda bulunan tüm priv isimleri oldukça güzel ve benzersiz isimlerden oluşmaktadır. Hesap isimleri her hafta güncellenecektir. Lütfen aldığınız priv hesap isimlerini yorum kısmından yazınız. Ona göre listeyi güncelleyerek farklı isimler gireceğiz.

beyazkadarsaf
ruyadakikiz
vazgectimabi
kalbimeuzaksin
susamligaleta
hayalgucuadina
galaksitorbacisi
bensessizkelebek

Komik Priv İsimleri

komik priv isimleri

Elbette priv hesap isimleri arasında en çok aranan tür komik isimlerdir. Bu başlık altında listeleyeceğimiz komik priv hesap isimleri çok kısa süre içerisinde tükendiği için, güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

bosgezeninbosgunlugu
rujsuzceren
gidenegitmedemekolmaz
piuvv
aydanbirparcaolsun

İngilizce Priv İsimleri

ingilizce priv isimleri

Buradaki İngilizce priv adları Instagram hesabında kullanıma oldukça uygundur. İngilizce priv hesap isimlerini daha sonraki günlerde sık sık güncelleyeceğiz.

allthebadmengotohell
tripgang
justlivebabe
brokenwingedbutterflyl
alwaysyourself-blog
littlequeennx
mywin-lessfight

Güzel Priv İsimleri

güzel priv isimleri

Bu listemizde araştırarak sizler için bulduğumuz güzel priv isimleri yer almaktadır. Birçok alanda kullanabilirsiniz.

vedalarzamansiz
geceninpapatyasi
seyirdefteri
bekletildim
kendihalinde
siyahımsım
busonveda

Sizde beğendiğiniz priv adlarını yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
Ayrıca aklınıza takılan bir sorun olursa, dilediğiniz zaman yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında: Mehmet Ali Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir