Şekilli Yazı – Instagram – Whatsapp – Pubg Şekilli Nick

Ne zaman olursa olsun şekilli yazı, şekilli harf ya da şekilli nickler dikkat çekmeyi başaran olgulardan birisidir. Özellikle bir yazı içerisinde kullanılması durumunda tüm dikkatleri oraya çekecektir. Günümüzün dijitalleşen dünyasında da birçok platformda insanlar şekilli yazı türlerini kullanmaktadır. Hem farklılık ve özgünlük hem de dikkat çekicilik kazandırmasıyla şekilli yazı yazma çok fazla talep görüyor.

Şekilli Yazı

Ancak internette hem Türkçe karakterlerden hem de klavyelerdeki tuş sınırlılığından kaynaklı şekilli yazı yazma çoğu kişi için çok zorlayıcı olabiliyor. Mobilde veya bilgisayar klavyesinde ya da bir platformda şekilli nicklerin nasıl yazılacağı bilinemeyebiliyor. Bu konuda hangi programların kullanılacağı veya klavyede hangi tuş kombinasyonlarının kullanacağına dair her şey yazımızda.

şekilli yazı

Instagram Şekilli Yazı Yazma

İnternette şekilli yazı yazma denilince doğal olarak ilk akla gelen platform tabii ki Instagram oluyor. Günümüzün en çok ve en aktif kullanılan sosyal medya platformu olmasıyla Instagram hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Her şeyin grafik ve görsel ağırlıklı olduğu Instagram’da profilini ve paylaşımlarını şekilli yazılarla zenginleştirmekte doğal olarak istenebiliyor. Böyle bir durumda Instagram şekilli yazı yazma için kullanabileceğiniz siteler bulunuyor. Yazmak istediğiniz yazıyı tamamen sizin tercihlerinize göre belirleyeceğiniz şekillerde yazabilmeniz bu sitelerde mümkündür. Instagram yazı karakter yapısına uygun şekilde otomatik olarak bu sitelerde yazılarınız düzenlenir.

Örnek Şekilli Nick ;

𝔈𝔰𝔰𝔦𝔷 𝔅𝔦𝔩𝔤𝔦

𝕰𝖘𝖘𝖎𝖟 𝕭𝖎𝖑𝖌𝖎

🐺♩ εⓈ𝕤ιⓩ ᵇ丨𝐋Ⓖι 🎀♢

𝓔𝓼𝓼𝓲𝔃 𝓑𝓲𝓵𝓰𝓲

𝐸𝓈𝓈𝒾𝓏 𝐵𝒾𝓁𝑔𝒾

WhatsApp Şekilli Nick

Instagram gibi WhatsApp uygulaması en çok kullanılan sosyal medya araçlarından birisi haline gelmiştir. Bireysel ilişkilerden, kurumsal ilişkilere kadar her alanda iletişim için WhatsApp’ı kullanıyoruz. Bu durumda insanlarla tanışmada ve iletişimde WhatsApp profilimizin önemli bir rol üstlenmesine neden oluyor. Dolayısıyla düşüncelerinizi, yaşam görüşünüzü ve hayat tarzınızı WhatsApp nickiniz ile de yansıtmak isteyebilirsiniz. Bunun içinde doğal olarak WhatsApp şekilli nick nasıl yapılır gibi bir soruyla karşılaşıyoruz.

WhatsApp nickinizi şekilli yapmaya karar verdiğinizde bazı şekiller kolay olsa da tam olarak kafanızdakini yansıtmayabilir. Özellikle de Android veya iOS klavyeleri bu konuda isteklerinize yetersiz kalabiliyor. İşte böyle bir durumda WhatsApp nickinizi şekilli hale çevirecek siteler bulunuyor. Bu sitelerde WhatsApp nickinizi kolayca şekilli hale dönüştürebilirsiniz. Bunun için hangi nicki kullanacağınıza karar vermeniz ve sonra ilgili yere yazmalısınız. Bu şekilde sitedeki çevirici sistem çok sayıda alternatif şekilli WhatsApp nicki önerecektir. Dilediğinizi kopyalarak, WhatsApp profilinize kopyalayabilirsiniz.

şekilli harfler

Örnek Şekilli Yazılar ;

💔👤 𝓔şⓢ𝒾ℤ 𝐖𝐡Aт𝓢ᵃⓟℙ ★☜

✿.。.:* ☆:**:. Eşsiz Whatsapp .:**:.☆*.:。.✿

▀▄▀▄▀▄ 𝕖şsᎥ𝕫 山𝔥ά𝓽𝓈𝒶卩ק ▄▀▄▀▄▀

➶➶➶➶➶ 乇şsιz 𝕨ℍaⓣs𝒶𝐏ρ ➷➷➷➷➷

PUBG Şekilli Nick

Günümüzün hem bilgisayarda hem de mobilde en çok oynanan oyunları arasında PUBG’de bulunuyor. Player Unknown’s BattleGrounds” isimli bu oyun bilgisayar versiyonunun dışında PUBG Mobil ile mobilde de oynanabiliyor. Her iki versiyonu da dünya genelinde en çok oynanan “battleground” türü oyunlar arasında bulunuyor. Zengin ve güçlü grafikleri, özel oyun mekaniği ve gerçekçi mücadeleleri ile her yaş grubundan kişinin oynadığı bir oyun haline gelmiştir. Böylesine renkli bir oyun içerisinde oyuncular kendi nickleri ile adeta unvanlar kazanıyor. Dolayısıyla hem kendisinin hoşuna gidecek hem de rakiplerinin dikkatini çekecek şekilli nickler çok ilgi görüyor.

PUBG nicki şekilli olması durumunda rakiplerin daha fazla ilgisini çekerken, oyuna gösterilen ilginin de daha somut bir şekilde gösterilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle de günümüzde PUBG oyuncuları tarafından nickleri şekilli hale dönüştürülmek isteniyor. Eğer sizde PUBG için güzel bir nick belirlemiş ve bunu şekilli bir şekilde yazmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz siteler bulunuyor. Harflerin özel şekillerde olmasının dışında yanına getirebileceğiniz çok fazla sembol ile de farklı şekiller oluşturabilirsiniz. PUBG şekilli nick yapma konusunda kullanabileceğiniz şekilli yazı siteleri bulunuyor. Bu sitelerde ne yazı verirseniz verin saniyeler içerisinde onlarca farklı alternatifi size sunuyor. Sizde buradan kopyalayarak, oyun profilinizde nick kısmına yapıştırarak, kullanabiliyorsunuz.

şekilli yazı yazma

Örnek Şekilli Nickler ;

𝔈𝔰𝔰𝔦𝔷 𝔓𝔘𝔅𝔊

𝕰𝖘𝖘𝖎𝖟 𝕻𝖀𝕭𝕲

😲👻 ẸsSIƵ ⓅǗ𝒷g 🍮🍮

🅴🆂🆂🅸🆉 🅿🆄🅱🅶

⋆° 🎀 𝐸𝓈𝓈𝒾𝓏 𝒫𝒰𝐵𝒢 🎀 °⋆

Şekilli Yazı Yazma

Aşağıda verdiğimiz tüm siteleri mobil ve masaüstünde kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz tüm şekilli yazı yazma sitelerinden Instagram, Whatsapp, PUBG gibi platform için şekilli nickler oluşturabilirsiniz. Eğer şekilli nick yazmak istiyorsanız, en basit ve etkili yöntem aşağıdaki yolu kullanmaktır.

Şekilli Yazı Yazma Sitesi

Şekilli yazı yazmak için öncelikle bu siteye => sekilliyazi.net girelim.
Ardından sitede bulunan yazı alanına istediğimiz yazıyı girelim. Aşağı doğru indiğimizde karşımıza onlarca farklı şekilli semboller çıkacak. Daha sonra istediğinizi kopyalayarak biyografi veya nick alanınıza yapıştırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi şekilli nick yazmak ve şekilli yazı yazma sitesi kullanmak oldukça basit.

whatsapp şekilli yazı yazma
şekilli yazı yazma
şekilli biyografi yazma
şekilli yaz
şekilli semboller
instagram şekilli yazı yazma

Hakkında: Mehmet Ali Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir